بنر اوقات شرعی رمضان
تعداد بازدید: ۳۴۸

بنر اوقات شرعی رمضان

طرح بنر اوقات شرعی رمضان یا طرح بنر لایه باز اوقات شرعی رمضان با رنگ بندی قهوه ای و کرمی بصورت لایه باز در ابعاد ۲۰ در ۳۰ سانتی متر و رزولیشن ۳۰۰ dpi با فرمت PSD طراحی گردیده است. در طرح لایه باز از وکتور ، تصاویر آسمان ، ماه ، ابر ، گل ، نور های زیبا ، تصویر قرآن الکریم ، گلبرگ و برگ و تایپوگرافی رمضان و کلمات سه بعدی استفاده شده که حس و حال زیبایی به طرح داده است . چیدمان و قالب طرح به گونه ای قرار گرفته است که قابل استفاده در سایزهای مختلف می باشد.

فایل اوقات شرعی دیگر مراکز استانها در پوشه طرح موجود می باشد و لایه آن خاموش شده است. 

در طراحی این فایل از ابزار shape و smart object (شیپ و اسمارت آبجکت) استفاده شده که قابلیت بزرگ کردن در سایر ابعاد چاپی را دارد. طرح بنر لایه باز مناسبتی قابل چاپ به صورت بنر ، فلکس ، استیکر ، مش و سایر لارج فرمت را دارد.

ویژگی دانلود فایل طرح بنر اوقات شرعی رمضان :

طرح لایه باز بصورت کاملا لایه باز طراحی شده است. در طراحی این فایل ، تمامی معیارهای چاپ اعم از رنگ مناسب ، حاشیه و فضای کافی برای درج متن رعایت شده است.

طرح لایه باز به صورتی طراحی شده است که به راحتی می توان در چیدمان ، متن و نوشته های طرح ، رنگبندی قالب و پس زمینه تغییرات دلخواه را اعمال کرد. طرح بصورت لایه باز طراحی شده است که می توانید این طرح لایه باز را برای سایر مناسبت ها شخصی سازی و استفاده کنید. برای اکسترکت کردن فایل زیپ از آخرین ورژن نرم افزار winrar استفاده نمایید.
جهت سهولت دانلود ، طرح ها توسط نرم افزار پیشرفته فشرده سازی شده است که حجم فایل ها به شکل بسیار محسوسی کاهش یافته است.
برای ویرایش فایل لایه باز طرح بنر اوقات شرعی رمضان از نرم افزار فتوشاپ CS5 و ورژن های بالاتر استفاده نمایید.
آموزش فعال سازی لایه ها در فتوشاپ )

:: نظر دهید
خطا!دکمه ریفریش را بزنید
:: نظرات
  • هیچ نظری ثبت نشده است!