بنر تسلیت پدر
تعداد بازدید: ۲۶۸

بنر تسلیت پدر

طرح بنر تسلیت پدر یا بنر لایه باز تسلیت پدر با رنگ بندی مشکی و قرمز تیره بصورت لایه باز در ابعاد ۳۰۰ در ۱۰۰ سانتی متر و رزولیشن ۷۲ dpi با فرمت PSD طراحی گردیده است. در طرح بنر تسلیت پدر از وکتور ، تذهیب ، حاشیه اسلیمی ، شمع و نور ، پترن اسلامی ، گرادیانت و کلمات سه بعدی استفاده شده که حس و حال معنوی به طرح داده و به زیبایی طرح بنر افزوده است . چیدمان و قالب طرح به گونه ای قرار گرفته است که قابل استفاده در سایر سایزهای مختلف ، با طرح های مشابه را دارا می باشد.

در طراحی این فایل از ابزار shape و smart object استفاده شده که قابلیت بزرگ کردن در سایر ابعاد چاپی را دارد. طرح بنر تسلیت پدر قابل چاپ به صورت بنر ، فلکس ، استیکر و مش در دستگاههای لارج فرمت را دارد.

ویژگی دانلود فایل طرح تسلیت پدر :

طرح بنر تسلیت پدر بصورت کاملا لایه باز طراحی شده است. در طراحی این فایل ، تمامی معیارهای چاپ اعم از رنگ مناسب ، حاشیه و فضای کافی برای درج متن رعایت شده است.

فایل لایه باز طرح بنر تسلیت پدر به صورتی طراحی شده است که به راحتی می توان در چیدمان ، متن و نوشته های طرح ، رنگبندی قالب و پس زمینه تغییرات دلخواه را اعمال کرد. طرح بصورت لایه باز طراحی شده است که می توانید این طرح لایه باز را برای سایر مناسبت ها شخصی سازی و استفاده کنید.
جهت سهولت دانلود ، طرح ها توسط نرم افزار پیشرفته فشرده سازی شده است که حجم فایل ها به شکل بسیار محسوسی کاهش یافته است.
برای ویرایش فایل لایه باز طرح بنر تسلیت پدر از نرم افزار فتوشاپ CS5 و ورژن های بالاتر استفاده نمایید.
آموزش فعال سازی لایه ها در فتوشاپ )

:: طرح های مرتبطمشاهده طرح های بیشتر>>
:: نظر دهید
خطا!دکمه ریفریش را بزنید
:: نظرات
  • هیچ نظری ثبت نشده است!