بنر لایه باز خیر مقدم مکه و مدینه
تعداد بازدید: ۴۰۷

بنر لایه باز خیر مقدم مکه و مدینه

طرح بنر لایه باز خیر مقدم مکه و مدینه یا بنر لایه باز خیر مقدم گویی مکه با رنگ بندی صورتی بصورت لایه باز در ابعاد ۳۰۰ در ۱۰۰ سانتی متر و رزولیشن ۷۲ dpi با فرمت PSD طراحی گردیده است. در طرح بنر خیر مقدم مکه psd از وکتور ، تذهیب ، حاشیه اسلیمی ، گل و عکس کعبه و مسجد النبی ، و کلمات سه بعدی استفاده شده که حس و حال معنوی به طرح داده است . چیدمان طرح به گونه ای قرار گرفته است که فضای کافی برای نوشتن اسم ها به صورت دستی ( برای تابلو سازان و خطاطان ) در بنرهای آماده را دارد.

در طراحی این فایل از ابزار shape و smart object استفاده شده که قابلیت بزرگ کردن در سایر ابعاد چاپی را دارد. طرح بنر خیر مقدم مکه psd قابل چاپ به صورت بنر ، فلکس ، استیکر و مش می باشد.

ویژگی دانلود فایل طرح بنر لایه باز خیر مقدم مکه و مدینه :

طرح بنر خیر مقدم مکه psd بصورت کاملا لایه باز طراحی شده است. در طراحی این فایل ، تمامی معیارهای چاپ اعم از رنگ مناسب ، حاشیه و فضای کافی برای درج متن رعایت شده است.

فایل لایه باز طرح بنر خیر مقدم مکه psd به صورتی طراحی شده است که به راحتی می توان در چیدمان ، متن و نوشته های طرح ، رنگبندی قالب و پس زمینه تغییرات دلخواه را اعمال کرد. طرح بصورت لایه باز طراحی شده است که می توانید این طرح لایه باز را برای سایر مناسبت ها شخصی سازی و استفاده کنید.
جهت سهولت دانلود ، طرح ها توسط نرم افزار پیشرفته فشرده سازی شده است که حجم فایل ها به شکل بسیار محسوسی کاهش یافته است.
برای ویرایش فایل لایه باز طرح بنر لایه باز خوش آمد گویی مکه و مدینه از نرم افزار فتوشاپ CS5 و ورژن های بالاتر استفاده نمایید.
آموزش فعال سازی لایه ها در فتوشاپ )

:: نظر دهید
خطا!دکمه ریفریش را بزنید
:: نظرات
  • هیچ نظری ثبت نشده است!