بنر psd اوقات شرعی رمضان
تعداد بازدید: ۵۸۰

بنر psd اوقات شرعی رمضان

طرح بنر psd اوقات شرعی رمضان یا طرح بنر لایه باز اوقات شرعی رمضان با رنگ بندی آبی بصورت لایه باز در ابعاد ۴۰ در ۳۰ سانتی متر و رزولیشن ۳۰۰ dpi با فرمت PSD طراحی گردیده است. در طرح لایه باز از وکتور ، تصاویر آسمان ، ماه ، ابر ، گل ، نور های زیبا ، تصویر قرآن الکریم ، گلبرگ و برگ و تایپوگرافی کلمات سه بعدی استفاده شده که حس و حال زیبایی به طرح داده است . چیدمان و قالب طرح به گونه ای قرار گرفته است که قابل استفاده در سایزهای مختلف می باشد

فایل اوقات شرعی دیگر مراکز استانها در پوشه طرح موجود می باشد و لایه آن خاموش شده است. 

در طراحی این فایل از ابزار shape و smart object ( شیپ و اسمارت آبجکت ) استفاده شده که قابلیت بزرگ کردن در سایر ابعاد چاپی را دارد. طرح بنر لایه باز مناسبتی قابل چاپ به صورت بنر ، فلکس ، استیکر ، مش و سایر لارج فرمت را دارد.

ویژگی دانلود فایل طرح بنر psd اوقات شرعی رمضان :

طرح لایه باز بنر مناسبتی بصورت کاملا لایه باز طراحی شده است. در طراحی این فایل ، تمامی معیارهای چاپ اعم از رنگ مناسب ، حاشیه و فضای کافی برای درج متن رعایت شده است.

فایل لایه باز طرح لایه باز به صورتی طراحی شده است که به راحتی می توان در چیدمان ، متن و نوشته های طرح ، رنگبندی قالب و پس زمینه تغییرات دلخواه را اعمال کرد. طرح بصورت لایه باز طراحی شده است که می توانید این طرح لایه باز را برای سایر مناسبت ها شخصی سازی و استفاده کنید. برای اکسترکت کردن فایل زیپ از آخرین ورژن نرم افزار winrar استفاده نمایید.
جهت سهولت دانلود ، طرح ها توسط نرم افزار پیشرفته فشرده سازی شده است که حجم فایل ها به شکل بسیار محسوسی کاهش یافته است.
برای ویرایش فایل لایه باز طرح بنر psd اوقات شرعی رمضان از نرم افزار فتوشاپ CS5 و ورژن های بالاتر استفاده نمایید.
آموزش فعال سازی لایه ها در فتوشاپ )

:: نظر دهید
خطا!دکمه ریفریش را بزنید
:: نظرات
  • هیچ نظری ثبت نشده است!