تقویم ۹۸ لایه باز وان یکاد
تعداد بازدید: ۵۹۳

تقویم ۹۸ لایه باز وان یکاد

طرح تقویم ۹۸ لایه باز وان یکاد یا تقویم دیواری لایه باز وان یکاد سال ۹۸ با رنگ بندی سرمه ای و طلایی بصورت لایه باز در ابعاد ۵۵ در ۳۵ سانتی متر و رزولیشن ۳۰۰ dpi با فرمت PSD طراحی گردیده است. در طرح تقویم ۹۸ لایه باز وان یکاد از ابزار شیپ ، وکتور و رنگ های گرادیانت فصل های سال استفاده شده که به زیبایی طرح تقویم ۹۸ افزوده است . چیدمان و قالب طرح به گونه ای قرار گرفته است که با اضافه کردن تصاویر در بالای تقویم ، قابل استفاده برای تمامی مشاغل و کسب و کارها می باشد.

در طراحی این فایل از ابزار shape و smart object استفاده شده است ( ابزار شیپ و اسمارت آبجکت در تقویم لایه باز این قابلیت را دارد که در صورت بزرگ کردن سایز طرح تقویم ، هیچگونه افت کیفیتی بوجود نمی آید ) طرح تقویم ۹۸ لایه باز وان یکاد قابلیت چاپ به صورت تقویم دیواری ، تقویم رومیزی و غیره را دارد.

ویژگی دانلود فایل طرح تقویم ۹۸ لایه باز وان یکاد :

طرح تقویم ۹۸ لایه باز وان یکاد بصورت کاملا لایه باز طراحی شده است. در طراحی این فایل ، تمامی معیارهای چاپ اعم از رنگ مناسب ، حاشیه و فضای کافی برای درج متن رعایت شده است. ( اطلاعات این تقویم طبق آخرین تغییرات شورای فرهنگ عمومی کشور طراحی گردیده است )

فایل لایه باز طرح تقویم ۹۸ لایه باز وان یکاد به صورتی طراحی شده است که به راحتی می توان در چیدمان ، متن و نوشته های طرح ، رنگبندی قالب و پس زمینه تغییرات دلخواه را اعمال کرد. طرح بصورت لایه باز طراحی شده است که می توانید این طرح لایه باز را برای تمامی مشاغل شخصی سازی و استفاده کنید.
جهت سهولت دانلود ، طرح ها توسط نرم افزار پیشرفته فشرده سازی شده است که حجم فایل ها به شکل بسیار محسوسی کاهش یافته است.
برای ویرایش فایل لایه باز طرح تقویم ۹۸ لایه باز وان یکاد از نرم افزار فتوشاپ CS5 و ورژن های بالاتر استفاده نمایید.
آموزش فعال سازی لایه ها در فتوشاپ )

:: طرح های مرتبطمشاهده طرح های بیشتر>>
:: نظر دهید
خطا!دکمه ریفریش را بزنید
:: نظرات
  • هیچ نظری ثبت نشده است!