دانلود طرح لایه باز لوح سپاس
تعداد بازدید: ۱,۴۶۱

دانلود طرح لایه باز لوح سپاس

دانلود طرح لایه باز لوح سپاس یا لوح تقدیر لایه باز با رنگ بندی آبی و استفاده از تذهیب ، حاشیه اسلیمی ، گل و مرغ در طرح بصورت لایه باز در ابعاد A4 ، فرمت PSD و یکرو طراحی گردیده است. در طراحی این فایل از ابزار shape و smart object استفاده شده که قابلیت بزرگ کردن در سایر ابعاد چاپی را دارد. دانلود طرح لایه باز لوح سپاس قابلیت چاپ بصورت کاغذ A4 و A3  یکرو را دارد.

دانلود طرح لایه باز لوح سپاس هم اکنون آماده سفارش چاپ می باشد. پس از ثبت سفارش و درج اطلاعات ، طرح لوح تقدیر توسط تیم طرح سرا طراحی شده و پیش نمایش طرح در پنل کاربری قرار می گیرد بعد از تایید طرح (توسط کاربر) ، سفارش به مرحله چاپ و بسته بندی رفته و سپس به آدرس پستی کاربر ارسال می گردد. ( آموزش نحوه سفارش )

ویژگی دانلود فایل دانلود طرح لایه باز لوح سپاس :

دانلود طرح لایه باز لوح سپاس بصورت کاملا لایه باز طراحی شده است. در طراحی این فایل ، تمامی معیارهای چاپ اعم از رنگ مناسب ، حاشیه اطمینان (برش بعد از چاپ) و فضای کافی برای درج متن رعایت شده است.

فایل دانلود طرح لایه باز لوح سپاس به صورتی طراحی شده است که به راحتی میتوانید در چیدمان ، متن و نوشته های طرح ، رنگبندی قالب و پس زمینه تغییرات دلخواه را اعمال کرد. طرح بصورت لایه باز طراحی شده است که می توانید این طرح لایه باز را برای سایر کسب و کارها شخصی سازی و استفاده کنید.
جهت سهولت دانلود ، طرح ها توسط نرم افزار پیشرفته فشرده سازی شده است که حجم فایل ها به شکل بسیار محسوسی کاهش یافته است.

برای ویرایش فایل لایه باز دانلود طرح لایه باز لوح سپاس از نرم افزار فتوشاپ CS5 و ورژن های بالاتر استفاده نمایید.

( آموزش فعال سازی لایه ها در فتوشاپ )

:: نظر دهید
خطا!دکمه ریفریش را بزنید
:: نظرات
  • هیچ نظری ثبت نشده است!