طرح بروشور منو رستوران
تعداد بازدید: ۳۹

طرح بروشور منو رستوران

طرح بروشور منو رستوران یا بروشور رستوران و غذاخوری با رنگ بندی قهوه ای و طلایی بصورت لایه باز در ابعاد A4 و فرمت PSD بصورت سه لت طراحی گردیده است. در طراحی این فایل از ابزار shape و smart object استفاده شده که قابلیت بزرگ کردن در سایر ابعاد چاپی را دارد. طرح بروشور منو رستوران قابلیت چاپ بصورت بروشور A4 ، سه لت ( ۲ خط تا ) دو رو را دارد.

طرح بروشور منو رستوران هم اکنون آماده سفارش چاپ می باشد. پس از ثبت سفارش و درج اطلاعات ، طرح بروشور توسط تیم طرح سرا طراحی شده و پیش نمایش طرح در پنل کاربری قرار می گیرد بعد از تایید طرح (توسط کاربر) ، سفارش به مرحله چاپ و بسته بندی رفته و سپس به آدرس پستی کاربر ارسال می گردد. ( آموزش نحوه سفارش )

ویژگی دانلود فایل لایه باز طرح بروشور منو رستوران :

طرح بروشور منو رستوران بصورت کاملا لایه باز طراحی شده است. در طراحی این فایل ، تمامی معیارهای چاپ اعم از رنگ مناسب ، حاشیه اطمینان (برش بعد از چاپ) و فضای کافی برای درج متن رعایت شده است.

فایل لایه باز طرح بروشور منو رستوران به صورتی طراحی شده است که به راحتی میتوانید در چیدمان ، متن و نوشته های طرح ، رنگبندی قالب و پس زمینه تغییرات دلخواه را اعمال کرد. طرح بصورت لایه باز طراحی شده است که می توانید این طرح لایه باز را برای سایر کسب و کارها شخصی سازی و استفاده کنید.
جهت سهولت دانلود ، طرح ها توسط نرم افزار پیشرفته فشرده سازی شده است که حجم فایل ها به شکل بسیار محسوسی کاهش یافته است.

( دانلود نرم افزار winrar )

برای ویرایش فایل لایه باز طرح بروشور منو رستوران از نرم افزار فتوشاپ CS5 و ورژن های بالاتر استفاده نمایید.

( آموزش فعال سازی لایه ها در فتوشاپ )

:: نظر دهید
خطا!دکمه ریفریش را بزنید
:: نظرات
  • هیچ نظری ثبت نشده است!