طرح بنر خیر مقدم لایه باز
تعداد بازدید: ۹۸

طرح بنر خیر مقدم لایه باز

طرح بنر خیر مقدم لایه باز یا بنر لایه باز خوش آمدگویی با رنگ بندی سبز و طلایی بصورت لایه باز در ابعاد ۳۰۰ در ۱۰۰ سانتی متر و رزولیشن ۷۲ dpi با فرمت PSD طراحی گردیده است. در طرح بنر خیر مقدم لایه باز از وکتور ، تذهیب ، حاشیه اسلیمی ، گل و نور ، پترن اسلامی ، و کلمات سه بعدی استفاده شده که حس و حال معنوی به طرح داده است . چیدمان و قالب طرح به گونه ای قرار گرفته است که قابل استفاده در سایر مدیا و سایزهای مختلف ، با طرح های مشابه را دارا می باشد.

در طراحی این فایل از ابزار shape و smart object استفاده شده که قابلیت بزرگ کردن در سایر ابعاد چاپی را دارد. طرح بنر خیر مقدم لایه باز قابل چاپ به صورت بنر ، فلکس ، استیکر و مش می باشد.

ویژگی دانلود فایل طرح بنر خیر مقدم لایه باز :

طرح بنر خیر مقدم لایه باز بصورت کاملا لایه باز طراحی شده است. در طراحی این فایل ، تمامی معیارهای چاپ اعم از رنگ مناسب ، حاشیه و فضای کافی برای درج متن رعایت شده است.

فایل لایه باز طرح بنر خیر مقدم لایه باز به صورتی طراحی شده است که به راحتی می توان در چیدمان ، متن و نوشته های طرح ، رنگبندی قالب و پس زمینه تغییرات دلخواه را اعمال کرد. طرح بصورت لایه باز طراحی شده است که می توانید این طرح لایه باز را برای سایر مناسبت ها شخصی سازی و استفاده کنید.
جهت سهولت دانلود ، طرح ها توسط نرم افزار پیشرفته فشرده سازی شده است که حجم فایل ها به شکل بسیار محسوسی کاهش یافته است.
برای ویرایش فایل لایه باز طرح بنر خیر مقدم لایه باز از نرم افزار فتوشاپ CS5 و ورژن های بالاتر استفاده نمایید.
آموزش فعال سازی لایه ها در فتوشاپ )

:: طرح های مرتبطمشاهده طرح های بیشتر>>
:: نظر دهید
خطا!دکمه ریفریش را بزنید
:: نظرات
  • هیچ نظری ثبت نشده است!