طرح لایه باز بنر آگهی تسلیت
تعداد بازدید: ۱۳۷

طرح لایه باز بنر آگهی تسلیت

طرح لایه باز بنر آگهی تسلیت یا بنر تسلیت لایه باز با رنگ بندی سبز لجنی و طلایی بصورت لایه باز در ابعاد ۳۰۰ در ۱۰۰ سانتی متر و رزولیشن ۷۲ dpi با فرمت PSD طراحی گردیده است. در طرح لایه باز بنر آگهی تسلیت از وکتور ، تذهیب ، حاشیه اسلیمی ، شمع و نور ، پترن اسلامی ، گرادیانت و کلمات سه بعدی استفاده شده که حس و حال معنوی به طرح داده و به زیبایی طرح بنر افزوده است . چیدمان و قالب طرح به گونه ای قرار گرفته است که قابل استفاده در سایر سایزهای مختلف ، با طرح های مشابه را دارا می باشد.

در طراحی این فایل از ابزار shape و smart object استفاده شده که قابلیت بزرگ کردن در سایر ابعاد چاپی را دارد. طرح بنر تسلیت قابل چاپ به صورت بنر ، فلکس ، استیکر و مش در دستگاههای لارج فرمت را دارد.

ویژگی دانلود فایل طرح لایه باز بنر آگهی تسلیت :

طرح لایه باز بنر آگهی تسلیت بصورت کاملا لایه باز طراحی شده است. در طراحی این فایل ، تمامی معیارهای چاپ اعم از رنگ مناسب ، حاشیه و فضای کافی برای درج متن رعایت شده است.

فایل لایه باز طرح لایه باز بنر آگهی تسلیت به صورتی طراحی شده است که به راحتی می توان در چیدمان ، متن و نوشته های طرح ، رنگبندی قالب و پس زمینه تغییرات دلخواه را اعمال کرد. طرح بصورت لایه باز طراحی شده است که می توانید این طرح لایه باز را برای سایر مناسبت ها شخصی سازی و استفاده کنید.
جهت سهولت دانلود ، طرح ها توسط نرم افزار پیشرفته فشرده سازی شده است که حجم فایل ها به شکل بسیار محسوسی کاهش یافته است.
برای ویرایش فایل لایه باز بنر آگهی تسلیت از نرم افزار فتوشاپ CS5 و ورژن های بالاتر استفاده نمایید.
آموزش فعال سازی لایه ها در فتوشاپ )

:: طرح های مرتبطمشاهده طرح های بیشتر>>
:: نظر دهید
خطا!دکمه ریفریش را بزنید
:: نظرات
  • هیچ نظری ثبت نشده است!